|
Projektujemy, budujemy i zakładamy dobre strony internetowe. Wykonujemy pracę, którą uwielbiamy - dla najlepszych klientów na świecie. Mamy szczęście poznawać osoby nietuzinkowe, ludzi fascynująco ciekawych. To ogromny prestiż i satysfakcja publikować Wasze strony, Wasze galerie, sklepy oraz pomagać w ich promocji. A Państwa zaufanie ogromnie zobowiązuje ... Poniżej nieskromnie pochwalimy się współpracą i opiniami o naszym zaangażowaniu. Rekomendacje weryfikowane są adresem strony www, która była podstawą oceny naszej pracy. |
• http://www.chroscicka-kasak.netgaleria.pl • Warszawa
![]() Netgaleria :: Opinie :: Testy :: Forum :: Rekomendacje :: Uwagi :: Komentarze :: Polecam :: Opinia | Środa, 02 lutego 2011 18:31:29 |
| Serdecznie polecam! |
| • http://www.bajzelsklep.pl Netgaleria :: Opinie :: Testy :: Forum :: Rekomendacje :: Uwagi :: Komentarze :: Polecam :: Opinia | Środa, 02 lutego 2011 16:41:34 |
| NETGALERIA = pełen profesjonalizm! Współpraca z nimi to czysta przyjemność, rzeczowe podpowiedzi, błyskawiczna pomoc. Szczerze polecam. |
• http://www.graf-art.eu • Opoczno
![]() Netgaleria :: Opinie :: Testy :: Forum :: Rekomendacje :: Uwagi :: Komentarze :: Polecam :: Opinia | Niedziela, 30 stycznia 2011 20:47:34 |
| Gdy pojawia mi się w myśli hasło netgaleria - automatycznie pchają się za nim słowa: indywidualne podejście do klienta, bardzo miła i fachowa pomoc o każdej porze nawet w póĽnych godzinach wieczornych, anielska cierpliwość - co jest mało spotykane w dzisiejszych czasach. Ceny w netgalerii są (jak sprawdzałam) sporo niższe niż u innych przedstawicieli, a z gotowym szablonem stronę można stworzyć w jeden lub w ostateczności 2 dni. Bardzo prosta w obsłudze. Cóż można powiedzieć więcej - gorąco polecam nie będziecie Państwo zawiedzeni. |
• http://www.deconfetti.decoart.pl • Warszawa
![]() Netgaleria :: Opinie :: Testy :: Forum :: Rekomendacje :: Uwagi :: Komentarze :: Polecam :: Opinia | Sobota, 29 stycznia 2011 16:00:58 |
| Budowanie strony lub własnego sklepu z netgalerią to czysta przyjemność. Bardzo profesjonalne podejście, anielska cierpliwość i życzliwe nastawienie do klienta. Spodziewałam się wielu trudności przy tworzeniu strony, tymczasem okazało się, że jest to zajęcie lekkie, łatwe i całkiem przyjemne, oczywiście pod warunkiem, że współpracuje się z zespołem netgalerii. Dla mnie to strzał w dziesiątkę, dlatego wszystkim wahającym się gorąco polecam. Natalia Jaworska |
| • http://www.creattiva.com.pl Netgaleria :: Opinie :: Testy :: Forum :: Rekomendacje :: Uwagi :: Komentarze :: Polecam :: Opinia | Sobota, 29 stycznia 2011 11:24:44 |
Jestem przeogromnie zadowolona Wszystko świetnie funkcjonuje, panel administracyjny prosty w obsłudze, a w razie problemów zawsze można liczyć na pomoc profesjonalistów. Dziękuję i pozdrawiam! Martyna Szymkiewicz |
• http://jasiak-slawomir.weselnie.pl • Zbiersk
![]() Netgaleria :: Opinie :: Testy :: Forum :: Rekomendacje :: Uwagi :: Komentarze :: Polecam :: Opinia | Wtorek, 25 stycznia 2011 11:12:39 |
jasiak-slawomir@weselnie.pl Polecam miła i fachowa obsługa zero problemów. Dzieki Netgalerii Polskiej mam wreszcie własną stronke ![]() |
| • http://www.galeriaaggy.decoart.pl Netgaleria :: Opinie :: Testy :: Forum :: Rekomendacje :: Uwagi :: Komentarze :: Polecam :: Opinia | Poniedziałek, 24 stycznia 2011 20:13:43 |
| Moja stronka istnieje już od dwóch lat dzięki netgalerii. Polecam ją swoim znajomym i wszystkim, którzy zastanawiają się nad utworzeniem własnej strony artystycznej. Jest bardzo łatwa w obsłudze, cena bardzo przystępna, a kontakt z administratorami strony świetny. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM. AGGY |
| • http://www.is-foto.eu Netgaleria :: Opinie :: Testy :: Forum :: Rekomendacje :: Uwagi :: Komentarze :: Polecam :: Opinia | Czwartek, 20 stycznia 2011 19:55:11 |
| Ciekawe szablony, pomoc online, nowe propozycje. Polecam :-) |
| • http://www.ida-bublewicz.netgaleria.pl Netgaleria :: Opinie :: Testy :: Forum :: Rekomendacje :: Uwagi :: Komentarze :: Polecam :: Opinia | Środa, 19 stycznia 2011 11:27:27 |
Do głowy przychodza mi przeróżne miłe słowa. Postanowiłam jednak napisać trochę inaczej Dziękuję za pełen profesjonalizm, za podejście do mnie, za uprzejme wyjasnianie wszystkiego o czym nie wiem - za każdym razem, za to, że nigdy nie poczułam się zignorowana, czy niedouczona w tematach o które pytam Dziękuje Państwu za każdy kontakt z Państwem. Wszystkim, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości - polecam z całego serca, bo gdyby tylko takie firmy istniały - interesy byłyby tylko przyjemnością. |
• http://www.fortiniart.com • Radom
![]() Netgaleria :: Opinie :: Testy :: Forum :: Rekomendacje :: Uwagi :: Komentarze :: Polecam :: Opinia | Wtorek, 18 stycznia 2011 21:04:51 |
| Witam. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Netgalerią. Profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt. Polecam |
• http://www.poplawskifotograf.netgaleria.pl • Szczytno
![]() Netgaleria :: Opinie :: Testy :: Forum :: Rekomendacje :: Uwagi :: Komentarze :: Polecam :: Opinia | Wtorek, 18 stycznia 2011 20:47:02 |
Korzystam z usług netgalerii od roku i jestem zadowolony. Polecam. ![]() |
• http://www.empire-antyki.com • Będzin
![]() Netgaleria :: Opinie :: Testy :: Forum :: Rekomendacje :: Uwagi :: Komentarze :: Polecam :: Opinia | Sobota, 15 stycznia 2011 16:00:06 |
Na trop netgalerii trafiliśmy oczywiście w sieci. Fakt, iż wykonują strony dla artystów nas uspokoił Tak... to napewno czują klimat.. pomyśleliśmy. I zaczęła się nasza współpraca- rzeczowa, profesjonalna. A przy tym bardzo miły kontakt. To nasz początek, ale czujemy, że klient jest dla tej firmy niezwykle istotny. Z przyjemnością polecamy tę firmę innym. |
• http://www.artesoro.pl/ • Poznań
![]() Netgaleria :: Opinie :: Testy :: Forum :: Rekomendacje :: Uwagi :: Komentarze :: Polecam :: Opinia | Sobota, 15 stycznia 2011 07:01:13 |
| Rozpoczęliśmy współpracę z Netgalerią niedawno, jesteśmy jednak mile zaskoczeni. Szybkie odpowiedzi, bezproblemowe działania na życzenie, cierpliwość w wysłuchiwaniu i realizacji kaprysów, których bywa sporo, profesjonalizm. Wszystko to zaważyło na szybkiej decyzji o 100%-owej pewności współpracy w kolejnych latach. Bezsprzecznie POLECAMY! ArTesoro.pl |
• http://www.artmonia.pl • Stara Kamienica
![]() Netgaleria :: Opinie :: Testy :: Forum :: Rekomendacje :: Uwagi :: Komentarze :: Polecam :: Opinia | Środa, 12 stycznia 2011 08:12:30 |
profesjonalizm na najwyższym poziomie! okno na artystyczny swiat i nie tylko. wahałam się czy zakładać własną stronę z obawy że nie poradzę sobie z jej prowadzeniem itp. ale współpracując z netgalerią wszystko jest łatwe nawet dla kogoś na bakier z informatyka ![]() |
• http://www.tworke.netgaleria.pl • Koszalin
![]() Netgaleria :: Opinie :: Testy :: Forum :: Rekomendacje :: Uwagi :: Komentarze :: Polecam :: Opinia | Wtorek, 11 stycznia 2011 09:44:30 |
| Nie mam najmniejszych zarzutów co do funkcjonowania Polskiej Netgalerii, każda prośba i pytanie związane z galerią są natychmiast realizowane lub objaśniane. Nigdy nie było sytuacji niejasnych lub ociągających się. Gorąco polecam wszystkim twórcom, aby skorzystali z tej renomowanej, profesjonalnej i uczciwej netgalerii. |
• http://www.regalo.netgaleria.pl • Warszawa
![]() Netgaleria :: Opinie :: Testy :: Forum :: Rekomendacje :: Uwagi :: Komentarze :: Polecam :: Opinia | Piątek, 07 stycznia 2011 21:13:33 |
Jestem nową klientką, a czuję się jakbym była starą przyjaciółką Kapitalna obsługa!!! Bardzo, bardzo życzliwe fachowe uwagi, natychmiastowa reakcja na wszelkie pytania, wątpliwości. Jednym słowem SUPER! Polecam bardzo gorąco!!! |
• http://www.mderlicka.netgaleria.pl • Anastazew
![]() Netgaleria :: Opinie :: Testy :: Forum :: Rekomendacje :: Uwagi :: Komentarze :: Polecam :: Opinia | Wtorek, 04 stycznia 2011 21:09:34 |
Bardzo dziękuję Jestem naprawdę zachwycona współpracą, łatwością obsługi i błyskawicznymi odpowiedziami na wszelkie pytania... Gorąco polecam!!!! Pozdrowienia, Michalina Derlicka |
• http://www.podzamcze.netgaleria.pl • Kazimierz Dolny
![]() Netgaleria :: Opinie :: Testy :: Forum :: Rekomendacje :: Uwagi :: Komentarze :: Polecam :: Opinia | Wtorek, 04 stycznia 2011 19:05:43 |
Szybko, fachowo, elastycznie, zgodnie z oczekiwaniem i co najważniejsze - zawsze odbierają telefon. Mało tego - potrafią wyjaśnić najbardziej skomplikowane zagadnienia. ![]() |
• http://www.arleta.weselnie.pl • Łuczywno
![]() Netgaleria :: Opinie :: Testy :: Forum :: Rekomendacje :: Uwagi :: Komentarze :: Polecam :: Opinia | Czwartek, 30 grudnia 2010 10:51:50 |
| Chciałabym wyrazić gorące podziękowania za super wykonanie strony i wspaniałą współpracę. Rzetelna firma, prawdziwi fachowcy i bardzo atrakcyjne ceny! POLECAM |
• http://www.fusing.netgaleria.eu • Kraków
![]() Netgaleria :: Opinie :: Testy :: Forum :: Rekomendacje :: Uwagi :: Komentarze :: Polecam :: Opinia | Czwartek, 23 grudnia 2010 12:13:57 |
| Zakupiłem niedawno szablon sklepiku i stwierdzam ze jest Super! |
| • http://www.monikapawlowska.pl Netgaleria :: Opinie :: Testy :: Forum :: Rekomendacje :: Uwagi :: Komentarze :: Polecam :: Opinia | Czwartek, 23 grudnia 2010 08:59:06 |
| Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Dobry kontakt z administratorem, szybkie uwzględnianie uwag przy zakładaniu strony. Stona profesjonalna. Polecam |
• http://www.dekoratornia.decora.biz • Strzegom
![]() Netgaleria :: Opinie :: Testy :: Forum :: Rekomendacje :: Uwagi :: Komentarze :: Polecam :: Opinia | Wtorek, 21 grudnia 2010 15:38:56 |
Na stronę Netgalerii trafiłam rok temu i już wiedziałam że nasza współpraca potrwa znacznie dłużej!!!! Wspaniały kontakt mailowy (dużoooo cierpliwości do tak marudnego klienta jak ja szybkie reagowanie na wszelakie zmiany i świetne w użytkowaniu codziennym strony!!! Szczerze polecam!!!!! |
• http://www.dvart.pl • Jarosław
![]() Netgaleria :: Opinie :: Testy :: Forum :: Rekomendacje :: Uwagi :: Komentarze :: Polecam :: Opinia | Sobota, 18 grudnia 2010 18:26:43 |
| Jest mi niezmiernie miło współpracować z takimi profesjonalistami, jakimi okazali się administratorzy netGalerii. Gratuluję pracowitości, zapału i pomysłów. Gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym. |
• http://www.vilenchyts.netgaleria.pl • lubomierz
![]() Netgaleria :: Opinie :: Testy :: Forum :: Rekomendacje :: Uwagi :: Komentarze :: Polecam :: Opinia | Środa, 15 grudnia 2010 10:05:37 |
| dziękuje za miłą obsługę i wszelką pomoc. jestem zadowolony w 100 %. pozdrawiam vilenchyts |
• http://www.mira netgaleria.pl • Łobez
![]() Netgaleria :: Opinie :: Testy :: Forum :: Rekomendacje :: Uwagi :: Komentarze :: Polecam :: Opinia | Czwartek, 09 grudnia 2010 22:21:49 |
| Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Netgalerią. Życzliwy i miły kontakt, służą pomocą i dobrymi radami. Gorąco polecam. Mirosława Szymczyk |
|
Powyższe opinie weryfikowane są prawdziwym adresem strony www, która była podstawą oceny naszej pracy. Polska Netgaleria wyraża niniejszym serdeczne podziękowania wszystkim swoim Klientom za zainteresowanie, wieloletnią współpracę, a także zgłaszane do administracji uwagi oraz przede wszystkim za powyższe rekomendacje, skuteczną reklamę Netgalerii i pozytywne opinie na temat naszych usług ... |
![]() |
|
szablony stron * jak założyć galerię * portale sztuki* zakładanie stron * jak założyć sklep * strony dla pensjonatów * kontakt |